Швидкодіючі оптичні системи можуть замінити суперкомп’ютери в системах глибинного машинного навчання і штучного інтелекту
6 Липня , 2017
Panasonic розробила вішалку, яка обробляє одяг зарядженими наночастинками
7 Липня , 2017

SkEye: камера з роздільною здатністю один мільярд пікселів

На Паризькому авіасалоні в Ле-Бурже, який проходив з 19 по 25 червня, ізраїльська компанія Elbit Systems вперше продемонструвала світу камеру SkEye Wide-Area Persistent Surveillance. Нова розробка унікальна не лише тим, що є однією з найбільш просунутих камер для повітряного відеоспостереження з роздільною здатністю мільярд пікселів, але ще й здатністю охопити «поглядом» площу 80 квадратних кілометрів, передаючи дані в режимі реального часу.

Камера SkEye здатна робити запис на такій великій території завдяки модифікованій системі Visual Intelligence (VISINT), яка вже є на більшості безпілотників. Крім того, при необхідності камера здатна вести запис тільки конкретної невеликої ділянки місцевості. Дані з електронно-оптичних датчиків безпілотника передаються на систему попередньої обробки і зберігаються в локальному сховищі.

Після низки програмних перетворень потік даних передається в Центр управління, де, крім виведення картинки, проводиться резервний запис в хмарне сховище. Конфігурація системи хмарного сховища дозволяє звертатись до даних, що зберігаються, одночасно 10 операторам. Крім цього, SkEye обладнана сигналізацією, яка може спрацьовувати при попаданні необхідних об’єктів або подій (наприклад, пожежі або розшукуваного злочинця на викраденому транспортному засобі) в полі зору камери. Як повідомляють конструктори, камера SkEye може бути встановлена як на пілотованих літаках, так і на безпілотних літальних апаратах. Причому клас літака практично не грає ніякої ролі. Камера є універсальною.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: