В Австрії створили робочий прототип квантового роутера
6 Грудня , 2017
Всі залізні інструменти Бронзового віку мають позаземне походження
6 Грудня , 2017

Скафандр з кнопкою «Додому» сам поверне космонавта на МКС

Робота у відкритому космосі — досить небезпечне заняття, пов’язане з великим ризиком для життя. Навіть незважаючи на те, що космонавти регулярно проходять тренування, навчаючись роботі в скафандрах, ймовірність виникнення позаштатної ситуації завжди залишається високою. Щоб знизити ризик космонавта, компанія Draper розробила і запатентувала прототип скафандра з «автопілотом», здатний самостійно повертатись на борт МКС.

Скафандр зможе орієнтуватись в просторі за допомогою сенсорів і буде використовувати для навігації зоряну карту. Невеликі реактивні двигуни, якими обладнана конструкція, дозволять скафандру повернутись до заданої раніше точки. Космонавт зможе самостійно керувати скафандром, але в ньому є і система дистанційного керування — контролер для неї можуть використовувати і інші члени екіпажу.

Прототип поки ще не готовий, але вже маэ ряд переваг, адже наявний в арсеналі астронавтів NASA скафандр хоч і обладнаний двигунами, здатними врятувати життя людині в ситуації, коли обірвався трос, виявиться марним, якщо космонавт знаходиться без свідомості. У майбутньому розробники Draper планують доопрацювати і шолом, перетворивши забрало в повнофункціональний дисплей, на якому буде відображатись потрібна інформація.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: