Недорогий будинок-контейнер тепер можна придбати на Amazon
30 Жовтня , 2017
Технології магнітоплазмового захисту космічних апаратів готові до перших випробувань на супутниках CubeSat
31 Жовтня , 2017

Систему для автономних автомобілів від Apple зняли на відео

Чутки про безпілотний автомобіль від Apple під кодовою назвою Titan ходили давно. Однак, судячи з усього, компанія з Купертіно переглянула свої плани щодо цього проекту і вирішила використати свої напрацювання в цій сфері для створення системи автономного керування. Її можна було б ліцензувати автовиробникам, які не бажають витрачати гроші на самостійну і трудомістку розробку. Принаймні на користь цього твердження говорить нещодавно викладене в Мережу відео, на якому зображено систему автокерування від Apple.

У Всесвітню павутину відеозапис виклав Макалістер Хіггінс, співзасновник стартапу по розробці безпілотників Voyage. Запис вперше засвітився в твіттері пана Хіггінса. В якості випробувальної платформи був обраний кросовер Lexus RX450h. Як стверджує очевидець, в конструкцію вбудовані 12 лідарів: по 6 штук спереду і ззаду. Лідар (від англійського LIDAR, Light Identification Detection and Ranging) — це пристрій для одержання та обробки інформації про об’єкти за допомогою активних оптичних систем. Іншими словами, це активний далекомір, що використовує для своїх цілей оптику. Крім того, крім лідарів, на платформі, швидше за все, встановлена вся необхідна електроніка. Сама конструкція досить зручна в установці і може бути використана на більшості автомобілів.

Варто сказати, що, незважаючи на те, що Apple вже вдруге використовує для тестів автомобілі Lexus (впершу подібну систему вдалося зняти навесні цього року), у купертинівців досі немає контракту ні з одним з автовиробників. Так що після офіційного релізу яблучній компанії потрібно буде активно шукати покупців. На відміну від конкурентів в особі, наприклад, Waymo, яка активно співпрацює з Fiat Chrysler Automobiles, офіційно використовуючи для тестів автомобілі Chrysler Pacifica. ну а саму систему від Apple ви можете побачити на відео, розташованому нижче.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline