Знизити ціну електромобілів на 40% в Україні – реально. Новий законопроект Мінінфраструктури
18 Квітня , 2017
Honda представила електромобіль Clarity Electric і гібрид Clarity Plug-in Hybrid
18 Квітня , 2017

Система штучного інтелекту Libratus “Розгромила” гравців у покер з Китаю

Система штучного інтелекту, розроблена свого часу в стінах університету Карнегі-Мелоун, здобула чергову гучну перемогу над людьми в грі в покер. У загальній складності, штучний інтелект протягом п’яти днів провів гри з шістьма самими іменитими гравцями, зігравши 36 тисяч кіл і вигравши 792 327 американських доларів у вигляді віртуальних фішок. Турнір, в якому брала участь система штучного інтелекту, проводився в Хайнані, Китай, а остання гра в рамках цього турніру була проведена 10 квітня 2017 року.
Противником системи штучного інтелекту була китайська команда під назвою “Дракони” (Team Dragons). А на чолі цієї команди стояв Алан Дю (Alan Du), підприємець з Шанхаю, який взяв призовий браслет турніру 2016 World Series of Poker.
У китайському турнірі брала участь програма штучного інтелекту під назвою Lengpudashi, яка є новою доопрацьованою версією програми Libratus, розробленої в університеті Карнегі-Мелоун, і яка в недалекому минулому обіграла чотирьох провідних американських гравців в Техаський холдем без обмежень (вид покеру) під час 20-денного турніру, проведеного в січні цього року в Пітсбурзі, штат Пенсільванія.
І на закінчення, слід зазначити, що турнір з покеру за участю штучного інтелекту Lengpudashi був організований Кай-Фу Лі (Kai-Fu Lee), випускником і колишнім професором університету Карнегі-Мелоун. Цей чоловік встиг попрацювати на керівних посадах у таких відомих компаніях, як Apple, Microsoft і Google, а зараз він є засновником та керівником компанії Sinovation Ventures, яка має величезний вплив на все, що відбувається в китайському інтернет-секторі.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline