Створені “розумні” окуляри, здатні автоматично пристосуватись до очей людини
29 Березня , 2017
Щоб досліджувати інші планети, нам потрібна краща система гальмування
29 Березня , 2017

Система оцифровки руху Cyclops дозволяє віртуальним автомобілям демонструвати чудеса трансформації

Нашим читачам, напевно, не раз доводилось бачити кадри з автомобільної реклами або фантастичних фільмів, на яких футуристичні автомобілі демонструють чудеса трансформації, рухаючись на величезній швидкості. Все це робиться в студіях спецефектів, в яких для цього використовуються спеціалізовані системи, що дозволяють з максимальним візуальним ефектом змішати реальний світ і віртуальну реальність. Однією з таких систем є нова система з назвою Cyclops, автомобіль, який використовується в її комплектації, найбільше нагадує позашляховий баггі, обвішаний всілякою електронікою і спеціальними маркерами. А система високошвидкісних камер, плюс високопродуктивна комп’ютерна обробка, можуть перетворити цей невибагливий автомобіль в будь-яку відому і невідому поки ще модель, супроводжуючи все це фантастичними спецефектами.

Камеры системы Cyclops
Демонстрація системи Cyclops, в основі якої лежить відомий ігровий “движок” Unreal Engine 4, відбулась на конференції Game Developers Conference, яка проходила не так давно в Сан-Франциско. На базі цієї системи була підготовлена презентація автомобіля Chevrolet Camaro ZL1 2017 року, віртуальна оболонка якого накладалась на “каркас” баггі в режимі реального часу.
Система Cyclops дає користувачеві максимальну ступінь свободи в його діях, людина може змінити колір, змінити форму кузова автомобіля і виконати масу інших дій за допомогою спеціального додатку для смартфона, в основі якого лежить технологія доповненої реальності Google Tango.
Використання системи Cyclops дозволить заощадити режисерам реклами або фільмів масу часу, адже придатність відзнятого матеріалу визначається, практично, перед етапом остаточного монтажу. Кадри реальної зйомки, пропущені повторно через систему дозволять внести необхідні зміни в кінцеве відео без необхідності проведення повторної зйомки.
Система Cyclops
І у висновку слід зазначити, що використовуваний у системі Cyclops автомобіль-баггі, що має назву Blackbird, має повністю модульну конструкцію, за рахунок чого його легко можна пристосувати для задоволення конкретних вимог. “Ми можемо взути його в колеса від будь-якого виробника. Також, є можливість зміни кліренсу, висоти, довжини і ширини автомобіля. І все це робиться буквально за лічені хвилини часу” – розповідає Алістер Томпсон (Alistair Thompson), голова творчого колективу студії The Mill, яка займалась розробкою системи, спільно з фахівцями Epic Games, – “В системі Cyclops абсолютно все є динамічним, включаючи освітлення, тіні і віддзеркалення. Це надає кінцевому результату максимальну фотореалістичність, яку практично неможливо відрізнити від реальності”.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline