Samsung офіційно представила гарнітуру змішаної реальності Odyssey
10 Жовтня , 2017
Компанія LPP Fusion встановила новий рекорд в галузі ядерного синтезу
10 Жовтня , 2017

Система для керування роботом з віртуальної кабіни

Інженери з Массачусетського технологічного інституту розробили систему, яка використовує ігровий движок Unity і VR-технологію Oculus Rift. Система поміщає користувача у віртуальну кабіну керування, де він повинен маніпулювати цифровими кульками, таким чином керуючи руками робота; при цьому «результат» керування виводиться на екрани за допомогою камер. По суті, як зазначає портал Engadget, система поміщає користувача всередину робота.

Дослідники використовували дворучного робота: люди керували ним, щоб виконати прості завдання, наприклад з’єднати два блоки. Повідомляється, що система успішно працювала в різних варіантах: при дротовому і бездротовому підключенні; інженери навіть змогли керувати роботом, що знаходиться в інституті (штат Массачусетс), з готелю, розташованого в штаті Віргінія.

Фахівці припускають, що така система може бути корисна при виробництві. Наприклад, якщо робот не справляється з якимось завданням, людина може надіти шолом віртуальної реальності і «вручну» виправити помилки.

Наукова робота була розміщена в електронній бібліотеці arXiv.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline