Нова лазерна технологія дозволяє перетворювати деревину у графен
16 Серпня , 2017
Мікроракети для великого космосу: чи стане орбіта територією приватників?
16 Серпня , 2017

Сім’я перебудувала військово-морський гелікоптер в будинок

Мартін і Луїза Стідмани перетворили списаний військово-морський вертоліт Sea King в крихітний, але неймовірно красивий, фешенебельний «мисливський будиночок» в горах Шотландії. Він називається «Helicopter Glamping» і вміщує п’ятьох гостей, але жити вони можуть з повним, якщо не надмірним комфортом.

Helicopter Glamping

Гвинтокрил Стідмани придбали на аукціоні за $9 000, перевезли в кемпінг і зайнялись дизайнерською «реновацією». Довелось придбати на Ebay деякі деталі, щоб зовні гелікоптер виглядав як в оригіналі. Попутно з’ясувалось, що звичайна фарба для парканів нітрохи не гірше флотського покриття, і відтінок точно такий же – «суворий сірий».

Helicopter Glamping

Внутрішній семиметровий простір салону гвинтокрила розділили на велику і маленьку спальні, плюс вітальню і веранду в кабіні, з великим панорамним склом. На місці громіздкого сонару з’явилась душова кабінка, знайшлось місце і для міні-кухні, при цьому вдалося зберегти панель приладів гелікоптера і оригінальну систему освітлення – вона особливо ефектно працює в ночі.

Helicopter Glamping

Чи варта шкурка вичинки? Сумарний бюджет проекту, включаючи купівлю гвинтокрилої машини, склав близько $52 тис., а тепер Стідмани планують здавати його постояльцям за $195 за ніч. Плюс гарний, видатний гігант став новим ландшафтним елементом кемпінгу, свого роду прикрасою. Його вигляд інтригує – створюється враження, що на галявину прибув високопоставлений гість з почесною вартою. І величезний гвинтокрил ось-ось здійметься в небо, але ні.

Helicopter GlampingДжерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline