Марсіанський орбітальний апарат MRO виявив величезні крижані шари, приховані під поверхнею Червоної Планети
15 Січня , 2018
Китай планує висадку лісів величиною з Ірландію
15 Січня , 2018

Siemens почне випускати власні системи зберігання електроенергії

Німецький промисловий гігант Siemens і американська енергетична компанія AES об’єднали зусилля для виробництва власних систем зберігання енергії під маркою Fluence Energy. Продукція підприємства буде продаватись в 160 країнах і зможе потіснити компанію Tesla, яка спільно з SolarCity створює подібні рішення.

Представники компанії повідомляють, що будуть використовувати промислові технологічні розробки, призначені для широкого кола клієнтів, обіцяючи інтеграцію власної продукції в тому числі з поновлюваними джерелами енергії. Проекти компанія буде вести «з нуля», надаючи аналітичні послуги до початку роботи і повністю обслуговуючи готові об’єкти.

Fluence Energy вже отримала від уряду всі необхідні для початку роботи дозволи і змогла ліцензувати свою діяльність для роботи на міжнародному ринку. Так, проект на 400 МВтгод вже підтверджений для будівництва в Каліфорнії.

У компанії впевнені, що популярність розподіленої енергетики з роками буде тільки зростати, адже на Землі повно регіонів, які постійно страждають від природних катаклізмів, а розробки Fluence Energy допоможуть впоратись з їх наслідками, постійно підтримуючи подачу електрики при виникненні стихійного лиха або аварій.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: