Diocles – лазер, що виробляє імпульси, у мільярд разів яскравіші, ніж світло Сонця
7 Липня , 2017
Електрокросовер Faraday Future побив рекорд Tesla в гонці Пайкс Пік
7 Липня , 2017

Швидка допомога Aim — автоматична зі штучним інтелектом на борту

Нам потрібно не лікування хвороб, а їх ефективна профілактика. Компанія Artefact Group з Сіетлу розробила концепт медичної системи спостереження і допомоги майбутнього. В її основі комплекс сенсорів домашнього базування і мобільна лабораторія, які зможуть поставити точний діагноз у будь-який час доби.

Все геніальне просто – замість того, щоб агітувати ледачих громадян проходити регулярні медогляди, потрібно доручити це автоматиці. Датчики в унітазі, ліжка, холодильнику і смартфоні підкажуть, чим живе, що їсть і як спить пацієнт. Дані накопичуються і обробляються, щоб своєчасно відреагувати на тривожні ознаки. Далі в справу вступає Aim, який система викликає прямо до будинку.

Скорая помощь будущего

Швидка допомога майбутнього забезпечена автопілотом і медичним ШІ, які пов’язані між собою спільним завданням. «Водій» привезе лабораторію в потрібне місце в потрібний час, «доктор» попросить пацієнта пройти всередину і підключить типове діагностичне обладнання. ШІ інтерпретує результати аналізів і поставить попередній діагноз – або ідентифікує недугу і складе програму лікування, або відвезе хворого на госпіталізацію, до лікарів-людей.

Скорая помощь будущего

Мета проекту AIM: заповнити логістичні прогалини, передоручити роботам саму нудну частину роботи. Ні, якщо ви отримали травму або вам різко стало погано, викликайте швидку допомогу з нормальним, досвідченим парамедиком. Aim же приїде у вільний час, взяти аналізи і заповнити анкети, але інформація з них суттєво допоможе у профілактиці всіх хвороб.

Скорая помощь будущего

Автори концепції не сумніваються, що її технічні і організаційні аспекти можливо реалізувати вже зараз. Відносно вартості послуги – якщо дані про здоров’я людини будуть постійно свіжими і всеосяжними, зникне фактор несподіванки. І можна буде заощадити на медичній страховці, а це колосальні гроші і для пацієнтів, і для індустрії, і для держави.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: