Стартап Joby Aviation залучив $100 млн інвестицій на розробку аеротаксі
3 Лютого , 2018
ОАЕ збираються побудувати госпіталь на орбіті. Але через сто років
3 Лютого , 2018

Штучний інтелект від YAMAHA перетворив танець в живу музику

Штучний інтелект завойовує все нові території, і його черговим «плацдармом» стала музика. Один зі світових лідерів у виробництві музичних інструментів компанія YAMAHA представила нову версію ШІ, який трансформує руху відомого танцюриста Кайджи Моріями в звуки фортепіано, що було продемонстровано на концерті в Токіо. Танцюрист буквально «працював» своїм тілом у супроводі Берлінського симфонічного оркестру.

Система, розроблена інженерами YAMAHA, наочно показала, що музика у виконанні танцюриста – зовсім не безформна какофонія, а твір, сповнений сенсу. Щоб він зазвучав, Моріяма прикріпив собі на спину, зап’ястя і ноги чотири типи датчиків. Відповідно з рухами танцюриста ШІ миттєво «складає» мелодії, засновані на базі даних MIDI – музики, які відразу передаються на електронне піаніно Yamaha Disklavier, де і втілюються в звуки.

В процесі виконання музика змінюється в залежності від того, наскільки збалансовані та гармонійні рухи тіла. І чим точніше воно налаштоване на ШІ, тим виразніше звучать фортепіанні пасажі.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: