Натовп танцюючих роботів: новий світовий рекорд
24 Серпня , 2017
Ілон Маск вперше продемонстрував скафандр SpaceX
24 Серпня , 2017

Штучний інтелект записав дебютний музичний альбом

Музичний альбом під назвою «I AM AI», сингл з якого вийшов 21 серпня, був складений і спродюсований штучним інтелектом у співпраці з людьми.

«Break Free» — це пісня з альбому співачки Терін Саузерн (Taryn Southern), в роботі над якою (і над всім альбомом) їй допомагав штучний інтелект Amper.

Amper — це ШІ, який складає, продюсує та виконує музику. Його розробила команда професійних музикантів і технологічних експертів.

Платівка називається «I AM AI» (англ. я — штучний інтелект), і перший сингл з неї «Break Free» вийшов 21 серпня.

Один із засновників Amper Дрю Сільверштайн (Drew Silverstein), пояснив в інтерв’ю порталу TechCrunch, що ШІ працює не повністю самостійно, а у співпраці з живими музикантами. За словами Сільверштайна, ідея такої розробки в тому, щоб допомогти людям просунути вперед творчий процес. Наприклад, Amper створює музику за секунди — людина ж на це не здатна.

Виробники алгоритму відзначають, що, на відміну від музичного досвіду інших ШІ, всі акордові структури і інструментал в треці «Break Free» — справа рук Amper. Найчастіше створена ШІ музика переінакшується людьми. Однак, як підкреслюють розробники, у випадку Amper артист лише коригує щось вручну — наприклад, стиль і загальну ритміку.

Зрозуміло, це не перший випадок, коли ШІ створює музику. Наприклад, раніше було відомо про штучний інтелект на ім’я Aiva, який навчили складати композиції в класичному стилі.

Джерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline