Сонячну електростанцію у формі Панди запустили в Китаї
13 Липня , 2017
Пристрій Sonnet перетворює смартфон в рацію, працюючи без мережі
13 Липня , 2017

Штучний інтелект від Google DeepMind вчиться долати перешкоди

Як відомо, навчання «живих» людей – процес дуже складний, що вимагає серйозної підготовки. Не менших зусиль потрібно для того, щоб навчити штучний інтелект.

Британська компанія DeepMind, що працює в галузі ШІ, представила веселе, але разом з тим вражаюче відео, на якому персонажі – безголове тіло, чотиринога мураха і тривимірний гуманоїд здійснюють своєрідний паркур.

З їх допомогою вчені тренують методом машинного навчання поведінку ШІ. В даному випадку мова йде про взаємодію з різними середовищами, для чого цим віртуальним істотам доводиться бігати, стрибати, присідати в залежності від обставин.

Для того, щоб потрапити з точки А в точку В, їм необхідно подолати безліч перешкод, зробити купу помилок, падаючи, натикаючись на стіни, спотикаючись.

Однак з часом їх рухи стають все більш впевненими і правильними. Весь процес спирається на відповідний алгоритм навчання, розроблений з використанням компонентів кількох діючих систем навчання.

На думку дослідників, даний метод допоможе систем ШІ досягти гнучкої і природної поведінки, яка буде постійно вдосконалюватись, завдяки впливу різних усе більш складних ситуацій.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline