70 000 кінських сил: найпотужніша коробка передач в світі від Rolls-Royce
8 Вересня , 2017
Компанія BAE Systems представляє новий стійкий до радіації комп’ютер, призначений для використання в космосі
8 Вересня , 2017

Шотландія перейде на електромобілі до 2032 року

Влада Шотландії заявила про намір повної відмови від продажів нових бензинових і дизельних легкових автомобілів і фургонів до 2032 року – це на вісім років випереджає поставлені раніше цілі урядів Великобританії та Франції.

Прем’єр-міністр Шотландії Нікола Стерджен поділилась з громадськістю планами «масового розширення мережі зарядних станцій і створення ряду експериментальних проектів, що стимулюють використання електромобілів. Також вона розповіла про будівництво першої «повністю электризованної» дороги A9 в Шотландії і створенні інноваційного фонду для заохочення рішень по зміні клімату.

«Наша мета полягає в тому, щоб до 2032 року Шотландія відмовилась від нових бензинових і дизельних машин і фургонів, – сказала пані Стерджен.

Нагадаємо, в липні Великобританія заявила, що заборонить продаж нових авто з ДВЗ з 2040 року для покращення екологічної ситуації, приєднавшись до ініціативи Франції та ряду великих міст, таких як Мадрид, Мехіко і Афіни. Варто також відзначити, що в даний час подібний план всерйоз обмірковує і Німеччина.

Шотландський уряд заявив, що таке зобов’язання необхідне через погану якість повітря, яке чинить негативний вплив на здоров’я людей. При цьому, сьогодні на частку Шотландії припадає менше 10 відсотків британського автомобільного ринку.

В найближчому майбутньому Європа прийме більш суворі екологічні норми. З 2020 року виробники автомобілів в ЄС повинні забезпечувати викиди CO2 в своїх транспортних засобах не вище 95 грамів вуглецю на один кілометр.

Джерело: independent.co.uk

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline