В ДКАУ обговорили підготовку астронавтів та створення приватних модулів на орбітальній станції і участь України в цих проектах
2 Березня , 2018
Перший супутник зі змінною конфігурацією запустять в 2019 році
3 Березня , 2018

ШІ-система AiFi автоматизує будь-який магазин

Розробники з американського стартапу вирішили скласти конкуренцію Amazon, випустивши власну систему штучного інтелекту, здатну автоматизувати будь-який магазин.

Раніше «розумний» магазин з повністю автоматизованим сервісом в США представила компанія Amazon, але скоро скласти конкуренцію гігантові інтернет-торгівлі зможе будь-який бізнесмен, що володіє торговельними площами.

Рішення, розроблене фахівцями AiFi, припускає не тільки відсутність продавців, але і кас. Покупцю достатньо зайти всередину магазину, вибрати потрібний товар і йти далі у своїх справах. Списання грошей за покупку відбувається автоматично — ШІ-алгоритм зробить все самостійно. У AiFi пояснюють, що їх рішення дозволяє легко автоматизувати будь-який вже працюючий магазин або супермаркет, тоді як Amazon доводиться повністю модернізувати торгову точку.

Крім того, що ШІ від AiFi здатний самостійно відпускати товар і розраховувати покупців, він вміє збирати дані про те, як себе ведуть відвідувачі. Збираючи статистику і аналізуючи отриману інформацію, програма згодом навчається краще керувати магазином і обслуговувати клієнтів. Зібраний масив даних обробляється, а потім передається власникам, які теж можуть взяти інформацію до відома.

Глава стартапу AiFi зазначив, що випробування системи почнуться в кінці 2018 року — перший магазин відкриється ближче до Різдва та Нового року. Після того, як AiFi протестує свою розробку, компанія планує відкрити цілу мережу подібних «розумних» супермаркетів.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: