Створена захисна тканина, здатна нейтралізувати хімічні бойові отруйні речовини
17 Червня , 2017
Віртуальний помічник Cortana виявився розумнішим Siri
18 Червня , 2017

Сформована 22-а за рахунком команда астронавтів NASA для майбутніх космічних місій

Американське космічне агентство NASA оголосило про завершення формування 22-ї за рахунком групи, що складається з 12-ти астронавтів. Учасники були набрані з різних куточків США, в результаті чого команда включає в себе фізика-ядерника, механіка і аерокосмічного інженера, біолога, який брав участь в дослідженнях в Антарктиді, льотчика-випробувача, військового медика, пілота військового вертольоту, дослідника з лабораторії JPL NASA, співробітника компанії SpaceX та інших важливих фахівців. Всім цим щасливчикам належить пройти курс підготовки астронавтів, після чого вони візьмуть участь у майбутніх космічних місіях NASA.

Потенційні астронавти були обрані з 18 300 добровольців, які подали заявки на участь у конкурсі. Вимогами до кандидатів були наступними: ступінь бакалавра в STEM (розшифровується як Science, technology, engineering and mathematics), три або більше роки роботи за своєю професією (або тисяча годин польотів на реактивному літаку), а також відповідність медичним стандартам для влаштування на роботу в NASA. Кожен кандидат пройде дворічний курс підготовки, що включає фізичні тренування, симуляцію переміщення в невагомості (імітується в басейнах), навчання керування космічними кораблями, а також численні тести і випробування для розвитку відповідних навичок.

Як ми вже зазначили вище, це 22-й за рахунком клас, набраний агентством NASA з 1959 року. В перший набір входив знаменитий Алан Шепард, який став першим американським астронавтом. Восьмий набір 1978 року включав першу жінку-астронавта, першого астронавта-афроамериканця. Попередній, 21-й за рахунком набір 2013 року включав в себе рівну кількість жінок і чоловіків. З членів 22-ї команди в майбутньому будуть обиратись астронавти для відправки на МКС, для пілотованих польотів на Місяць і, можливо, навіть на Марс.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: