Батарея з найвищою щільністю енергії створена компанією Alta
27 Червня , 2017
Ефективність роботи сонячних панелей визначить нова функція сервісу Google Project Sunroof
27 Червня , 2017

Сервіс аеротаксі з безпілотних коптерів Volocopter запускають в Дубаї (відео)

Німецький стартап Volocopter уклав угоду з Агентством доріг і транспорту Дубаю про участь в пілотному проекті по створенню служби повітряного таксі, яка буде запущена в 2017 році.

Компанія вперше виконала політ 18-роторного мультикоптера Volocopter VC200 з пілотом на борту в березні 2016 року. В ході тестів апарат піднявся на висоту 20-25 метрів і набрав швидкість близько 25 кілометрів на годину. Навесні 2017 року був представлений серійний пасажирський коптер під назвою Volocopter 2X.

Перше експериментальне літаюче таксі зможе брати на борт двох пасажирів вагою не більше 160кг. Довжина літального апарата становитиме 3.9 метра, ширина – 4 метри, висота – 1.6 метра. Запланована вага повітряного транспортного засобу – близько 250 кг.

За словами творців, безпілотне таксі буде працювати без втручання людини. Автономне пересування дозволить здійснювати пасажирські перевезення по заданому пасажирами маршруту без ліцензії на виліт.

«Випробування першого автономного повітряного таксі, що вміщує до двох пасажирів, здійснюється згідно з розпорядженням Його Високості шейха Мухаммеда ібн Рашида Аль Мактума, віце-президента і прем’єр-міністра ОАЕ і правителя Дубаю. Мета даного заходу – перетворити Дубай технологічно найрозвинутіше місто на Землі. Більше того, ми маємо намір провести необхідні технологічні випробування повітряного таксі в кліматичних умовах Дубаю. Цей крок також повністю відповідає прийнятій в Дубаї стратегії Smart Autonomous Mobility, згідно з якою до 2030 року на автономний транспорт має припадати до чверті маршрутів. Ще однією метою, якої ми хочемо досягти, є підвищення зручності громадського транспорту. Наше завдання – надати людям можливість комфортного, швидкого і інноваційного пересування». – йдеться в повідомленні глави Управління дорожнього руху і транспорту (RTA).

Співзасновник Volocopter Александер Цозель, розповів, що Дубай вибрав саме його компанію завдяки високим стандартам безпеки, застосовуваним у німецької компанії. Наприклад, безпілотний апарат буде обладнаний парашутом, який можна випустити з салону в разі нештатної ситуації.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що мультикоптери Volocopter будуть використовуватись в якості аеротаксі з 2020 року, однак тепер розробники планують почати комерційну експлуатацію пасажирських дронів вже в четвертому кварталі 2017 року в рамках пілотного проекту в Дубаї.

Також в Дубаї планують організувати подібний сервіс та з допомогою китайських пасажирських дронів EHang 184, перші польоти яких повинні пройти вже в липні цього року.

 

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: