Харків’янин створив унікальну батарею для електромобілів (відео)
4 Січня , 2018
Китай планує створити найбільший у світі «вуглецевий ринок»
4 Січня , 2018

Серйозна уразливість процесорів Intel може призвести до витоку даних

Програмісти, вперше виявили уразливість, про яку пише видання The Register, повідомляють, що вона дозволяє будь-якому програмному забезпеченню, в тому числі і вірусам, отримати доступ до паролів, логінів і іншої конфіденційної інформації користувача. Масштаб проблеми набагато серйозніший, ніж може здатись на перший погляд, адже вразливість спостерігається на всіх чіпах, випущених за останні десять років.

Через те, що вразливістю можуть скористатись хакери, фахівці, що виявили «дірку» в безпеці, не розкривають подробиць, але обіцяють поділитись інформацією ближче до кінця січня — саме тоді, на їхню думку, проблему повинні вирішити на всіх рівнях. Згідно з проведеними дослідженнями, зробити це досить просто, адже вразливість можна виправити на рівні операційної системи, тому розробникам Windows, Linux і macOS слід ізолювати ядро процесора від середовища користувача.

Але є й нюанси. Ізолювати ядро можна, проте такі операції можуть призводити до серйозних просідань продуктивності, аж до тридцяти відсотків на Windows і Linux. Що стосується пристроїв на macOS, тут зовсім не зрозуміло, як позначиться усунення недоліків на машинах під управлінням цієї ОС. Учасники програми попереднього тестування Windows повідомляють, що вже почали отримувати оновлення безпеки, а незабаром чергова «латка» буде випущена і для інших користувачів. Фахівці з безпеки наполегливо рекомендують не ігнорувати найближчі оновлення системи і оновитись як можна швидше.

Джерело

LEU
LEU

1 Коментарій

  1. Nazar Naida сказав:

    Ось така дірка. 10 років ніхто нею не користувався і тут БАЦ – “СЕРЙОЗНА УРАЗЛИВІСТЬ”

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: