У Львові узгодили будівництво інноваційного ІТ-парку
28 Грудня , 2017
Металева поверхня, що знищує бактерії
28 Грудня , 2017

Seagate подвоїла швидкість роботи твердих дисків за допомогою технології Multi Actuator

 

Концепція «Big Data» (великі обсяги даних) лежить в основі багатьох проектів майбутнього, але її реалізація неможлива, якщо накопичувачі для цих даних збережуть нинішню швидкість роботи. Компанія Seagate пропонує елегантне і просте рішення питання на даному етапі – подвоїти швидкість читання і запису даних за допомогою додаткового приводу для твердого диска.

У спрощеній формі типовий твердий диск складається з набору магнітних пластин, вздовж яких ковзають головки, що змінюють заряд у конкретній точці поверхні, записуючи або зчитуючи біти інформації. Від кількості пластин і темпів переміщення головок прямо залежить обсяг пам’яті і швидкість роботи пристрою, але є об’єктивні інженерні межі для їх нарощування. У Seagate пропонують не мучитись і просто поставити ще один комплект головок.

Технологія Multi Actuator передбачає встановлення на той же набір магнітних пластин в твердому диску двох приводів з головками. Вони працюють незалежно один від одного, обробка інформації ведеться паралельними потоками, для довільних цілей. Це обіцяє подвоєння швидкості роботи накопичувача при збереженні тієї ж ємності при незначному подорожчанні диска.

У Seagate поки лише анонсували швидке впровадження технології Multi Actuator, подробиці будуть відомі пізніше.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: