“Матриця технологій” шукає ділянку для українського Центру безпілотної авіації
9 Червня , 2017
Алгоритм AlphaGo «завершує кар’єру» і зосередиться на більш важливих завданнях
9 Червня , 2017

Sana Sleep Mask – незвичайні окуляри, що дозволяють перемогти безсоння

Думаю, дехто з наших читачів особисто знайомий з таким явищем, як безсоння. Найчастіше цей розлад сну провокується стресом, з яким ми стикаємось щодня, різними захворюваннями або частою зміною часових поясів у зв’язку з постійними авіаперельотами. Було б чудово мати під рукою компактний пристрій, здатний занурити нас у міцний сон за лічені хвилини, не вдаючись при цьому до снодійного. На щастя, інженери компанії Sana Health придумали саме такий пристрій і назвали його Sana Sleep Mask.

Звичайно ж, така маска буде коштувати відчутно дорожче звичайної маски для сну, яка огороджує вас від навколишнього світу. Попередня вартість Sana Sleep Mask становить 400 доларів, а в продаж пристрій має надійти протягом першої половини 2018 року. Окуляри здатні занурити людину в сон протягом 10 хвилин після того, як вона їх одягнула. Весь секрет полягає в тому, що вони не тільки блокують навколишнє освітлення, але і створюють аудіовізуальну стимуляцію мозку, що запускає в ньому особливу реакцію, це приводить до стану глибокого розслаблення і, як підсумок, до сну. Крім усього іншого, Sana Sleep Mask моніторить стан вашої нервової системи і ретельно персоналізує аудіовізуальну стимуляцію, виходячи із зібраних про вас даних.

Керівник компанії Sana Health Річард Хенбурі почав роботу над технологією, здатною взяти верх над його власною болючою відсутністю сну. Вперше прототип окулярів був випробуваний на пілоті, вже легендарного літака Solar Impulse Бертранді Пікарді. Під час свого кругосвітнього польоту Бертранду було дуже важко засинати, і незвичайні окуляри дозволяли йому зануритись в здоровий сон і добре відпочити. На даний момент окуляри Sana Sleep Mask тестуються на спортсменах, яким просто необхідний здоровий сон під час частих перельотів по світу.

Зрозуміло, цей пристрій підійде не тільки пілотам і спортсменам. Будь-яка людина, що зіткнулась з розладом сну, зможе полегшити собі життя. Компанія Sana Health не так давно отримала від приватних інвесторів більше 1,3 мільйона доларів, що дозволяють їй випустити пристрій на ринок. Так що, якщо страждаєте від безсоння, готуйте гроші і запасайтесь терпінням.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: