Ганна Новосад, яка відкриває науковцям “Горизонт”
18 Липня , 2017
DARPA планує підключити комп’ютер до мозку
19 Липня , 2017

Сан-Марино стане першою країною, що повністю перейшла на зв’язок 5G

Коли розмір має значення.

Сан-Марино стане першою країною в світі, яка отримає 5G-зв’язок на всій своїй території, причому це має статися вже до кінця 2018 року. Про це повідомляє The Financial Times.

Первой страной, перешедшей на связь 5G, станет Сан-Марино

Сан-Марино | Фото: topten.ro

Так як Сан-Марино з усіх боків оточена територією Італії, проектом займеться місцевий оператор Telecom Italia Mobile (TIM), який має намір використовувати цю невелику країну в якості майданчика для випробувань нової технології.

Вже в поточному році оператор почне підготовку інфраструктури в Сан-Марино для переходу на 5G. Тести 5G-звязку також будуть проведені в Мілані і Турині, проте в Сан-Марино менше нормативних обмежень на використання радіочастот, ніж в Італії, що розширює можливості по впровадженню нових технологій.

Представники Telecom Italia Mobile відзначили, що в свій час Європа зіграла ключову роль у розвитку технології 2G, але потім поступилась азіатським країнам у розвитку 3G і США з 4G. Проект впровадження 5G в Сан-Марино вони сприймають як шанс повернути Європі лідерство в даній галузі.

Мобільні оператори тестують технології 5G по всьому світі, найбільшу активність демонструють компанії в Південній Кореї, Китаї і США. Але другою в черзі країною стоїть Японія, яка планує покрити всю свою територію мережами п’ятого покоління до 2023 року.

За оцінками Єврокомісії, яка в 2016 році оприлюднила стратегію розвитку 5G, економічні переваги від переходу на нове покоління мереж складуть 113 млрд євро до 2025 р. Створення інфраструктури для них в Європі потребує вкладень у розмірі 56 млрд євро і забезпечить близько 2,3 млн нових робочих місць.

Також, три головних телекомунікаційних оператори Китаю мають намір в тестовому режимі запустити технологію 5G в декількох містах протягом другого півріччя поточного року.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: