Caterpillar інвестує 2 млн. доларів у проект робота-будівельника
12 Липня , 2017
Blue Origin запропонує відвідувачам виставки симуляцію польоту в космос
12 Липня , 2017

Samsung вкладає мільярди в нарощування виробництва чіпів пам’яті

В індустрії спостерігається гострий дефіцит чіпів пам’яті, відзначають провідні світові експерти. Швидко розвиваються Інтернет речі, автомобільні інтелектуальні системи, ігрові консолі, мільйони смартфонів і планшетів виходять щороку – всім їм потрібна пам’ять. І якраз цієї самої пам’яті зараз на ринку гостро не вистачає. Південнокорейський технологічний гігант Samsung намагається виправити становище і рішуче вкладає десятки мільярдів доларів у нарощування виробництва дефіцитних компонентів.

Керівництво Samsung вирішило вкласти в нарощування виробничих потужностей 30 трильйонів корейських вон, що еквівалентно 26,1 мільярдам доларів. Ці гроші підуть на розвиток фабрики компанії в корейському місті Пхентхек з 2017 по 2021 рік. Це найбільша у світі фабрика, що виробляє чіпи пам’яті. На сьогоднішній день вона здатна випускати 64-шарові V-NAND-чіпи четвертого покоління. Додаткові 6 трильйонів вон (5,2 мільярди доларів) будуть вкладені в розширення фабрики в місті Хвасон. Крім того, цю фабрику обладнали за останнім словом техніки.

Samsung також розглядає розширення виробничих потужностей на території Китаю. Не виключено будівництво другої фабрики компанії на території цієї держави. Перша китайська фабрика Samsung в даний момент працює на повну потужність. Південнокорейська економіка значною мірою залежить від успіхів компанії, саме тому уряд намагається всіма можливими способами підтримувати діяльність Samsung. Таким чином країна отримує не тільки приплив коштів в казну, але й додаткові робочі місця для населення. Не виключено, що найближчим часом компанія також побудує новий завод з випуску OLED-дисплеїв, яких не вистачає на ринку.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: