Штучний інтелект не дасть красти електроенергію
9 Жовтня , 2017
Система для керування роботом з віртуальної кабіни
10 Жовтня , 2017

Samsung офіційно представила гарнітуру змішаної реальності Odyssey

Анонсували її на заході Microsoft, присвяченому запуску цілої лінійки пристроїв змішаної реальності, розробленої по ліцензії редмондської корпорації для операційної системи Windows 10. В ході презентації південнокорейська компанія Samsung вперше офіційно представила свою нову гарнітуру під назвою Odyssey. У продаж пристрій має надійти 3 листопада, а попередні замовлення на нього відкриті починаючи з минулої неділі.

Гарнітура Samsung Odyssey забезпечена двома 3,5-дюймовими AMOLED-дисплеями з роздільною здатністю 1440 х 1600 пікселів кожен. У пристрій вбудовано навушники виробництва компанії AKG, система відстеження навколишнього простору і контролерів руху, а також мікрофон. Користувач буде бачити віртуальну реальність з кутом огляду до 110 градусів. Гарнітура Samsung – шоста за рахунком з пристроїв, що підтримують платформу Windows Mixed Reality, і перша, яка йде в комплекті з вбудованими навушниками (чомусь це рішення віддалено нагадує Oculus Rift).

Гарнітура надійде в магазини за ціною 499 доларів, що відчутно дорожче, ніж інші пристрої, випущені в рамках цієї програми. Dell Visor і Lenovo Explorer будуть коштувати по 350 доларів (450 доларів в комплекті з двома контролерами), гарнітура Acer обійдеться бажаючим всього 300 доларів (400 – з контролерами), а шолом HP буде продаватись за 329 доларів (429 – з контролерами). Ближче всіх до Samsung підібралось рішення компанії ASUS – її гарнітура була оцінена в 449 євро, що приблизно дорівнює 500 доларам.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline