Новий сонячний концентратор з плівкових труб на 55% дешевше традиційних геліосистем і може служити мобільною електростанцією (відео)
11 Жовтня , 2017
Facebook представила автономну VR-гарнітуру Oculus Go
12 Жовтня , 2017

Самобалансуючий електромотоцикл Honda Riding Assist-e дебютує в Токіо

На 45-му міжнародному автосалоні в Токіо, який буде проходити з 27 жовтня по 5 листопада, компанія Хонда покаже свій новий електричний мотоцикл з особливою технікою балансування. Іншими словами, ця нова модель буде самостійно тримати рівновагу.

Як і випливає з назви моделі Riding Assist-e, мотоцикл, розрахований на покупців, які тільки звикають до їзди на двоколісному транспорті. Для того, щоб спростити процес водіння для початківців, розробники компанії Хонда опустили сидіння нижче, визначивши найбільш вигідний центр ваги, а також додали особливу систему балансування, не вдаючись до використання гіроскопа.

Honda электромотоцикл

Технологія Honda Riding Assist-e

Технологія, яка, судячи з усього, була створена на основі роботи проекту ASIMO robot і балансуючого скутера під назвою UNI-CUB, працює на дуже низьких швидкостях.

На вищій швидкості водієві необхідно нахиляти мотоцикл на поворотах. Це відкидає необхідність в утриманні рівноваги балансиром (крім екстремальних ситуацій). Нова система дозволяє балансувати мотоциклу за допомогою легких рухів керма.

На даний момент інформації про цю дивовижну модель не так багато. Ймовірно, Хонда залишить деталі в секреті до 25 жовтня, щоб відкрити публіці всі переваги мотоцикла вже безпосередньо на виставці Токійського автосалону.

Придивившись до фотографій, ми можемо судити про те, що у нової моделі є наступні характеристики:

  • Міцна решітчаста рама;
  • Односторонній маятник;
  • На панелі приладів видно 4-й режим, що може означати, як мінімум, наявність чотирьох режимів підтримки балансу або ж їзди;
  • Панель приладів показує ступінь нахилу мотоцикла;
  • Ймовірно, мотоцикл отримає зарядний пристрій типу J1772;
  • Гальмівні колодки Nissin;
  • Стандартна телескопічна вилка;
  • Світлодіодні фари;
  • Шини Bridgestone.

Балансуючий двоколісний транспорт раніше представляли і інші компанії. Наприклад, досвід Lit Motors продемонстрував нам те, що ця технологія успішно працює за допомогою гіроскопічного механізму, що і тримає мотоцикл у вертикальному положенні навіть при повній зупинці і автоматично опускає його на поворотах.

В цілому, новий мотоцикл Хонда – досить цікава модель. І в перспективі вона може стати чимось більшим, ніж просто мотоциклом для новачків.

 

 

Джерело: electrek.co

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline