Omnicopter від ETH Zurich – безпілотник, який не має ні верху, ні низу, ні правого і лівого боку
7 Червня , 2017
Новозеландський стартап здійснив перший запуск своєї космічної ракети
7 Червня , 2017

Самий компактний у світі електробайк вміщується в рюкзаку (відео)

Неймовірно компактний і легкий електричний велосипед Smacircle S1 складається до розмірів, що дозволяють носити його в рюкзаку. Такий транспорт виявився більше ніж затребуваним – кампанія по збору коштів на серійне виробництво мінібайку на IndieGoGo перевищила намічену мету більш ніж в 3 рази.

S1 від компанії Smacircle отримав легку і міцну раму з вуглецевого волокна. Це дозволило створити транспортний засіб вагою всього 6,99 кг. Але це не позначилось на його вантажопідйомності – велосипедом зможе користуватись будь-яка людина вагою до 100 кг. При цьому складаний електробайк здатний розвивати максимальну швидкість 19,95 км/год, а для того щоб скласти його потрібно кілька простих дій.

маленький электрический велосипед

Згідно з інформацією компанії-виробника, ергономічний дизайн дозволяє вмістити мініатюрний байк в комплект шириною 49 см. В його конструкції не передбачено педальний привід, замість нього велосипед обладнали електродвигуном потужністю 240 Вт. Без допомоги м’язів людини на одному заряді S1 eBike здатний подолати відстань до 20 км Повністю заповнити запас енергії батарей можна буде всього за 2,5 години від звичайної розетки.

складной велик

Найменший у світі електровелосипед обладнаний передніми і бічними вогнями, що робить його добре помітним на дорозі для водіїв автомобілів, пішоходів та інших велосипедистів. Розробники подбали і про безпеку – його електричні гальма забезпечують надійне і швидке гальмування (4 метри до повної зупинки з максимальної швидкості). Велосипеду під силу піднятись в гору з максимальним нахилом 15 градусів. Для регулювання швидкості передбачений дросель під великим пальцем правої руки.

S1 автоматично синхронізується зі смартфоном. Наприклад, при наближенні до велосипеда господаря, спеціальний додаток розблокує транспортний засіб. Інші функції програми включають можливість регулювання інтенсивності вогнів, відстеження маршруту подорожі та моніторинг швидкості і часу автономної роботи. Власник компактбайку може прикріпити смартфон до керма і підтримувати його заряд на максимальному рівні за рахунок спеціального USB-порту.

Smacircle S1

Початкова мета краудфандингової кампанії була встановлена на рівні $30 000, але всього тиждень проект перевищив мінімально необхідну суму на 230% (на сьогоднішній день це більше $100 000). З наступної кампанії автори проекту сподіваються зібрати $ 300 000 і налагодити серійне виробництво моделі нового покоління.

Ціна в період супер-ранньої підтримки проекту становила $549 за один мініелектробайк. Зараз ще є можливість замовити його за $649, а у роздрібній торгівлі ціна складатиме $799. За комплект із двох складаних велосипедів S1 виробник просить $1 398, за сімейний пакет з 5 штук – $3 245 і для оптових покупців – $17 970 за партію з 30 штук.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: