Універсальний бездротовий зарядний пристрій для електрокарів представила WiTricity
28 Листопада , 2017
Батареї з графену можуть генерувати енергію
28 Листопада , 2017

SAM – перший в світі “віртуальний політик”, створений на основі штучного інтелекту

Якщо запитати типового політика щодо будь-якого з нагальних питань, в більшості випадків ви отримаєте від нього розпливчасту відповідь туманну, в якій буде міститись дуже мало інформації щодо заданого питання. Проте, з’явився перший віртуальний політик SAM, система на основі штучного інтелекту, поспілкуватися з якою можна через Facebook Messenger. Ця система дає максимально чіткі та правдиві відповіді на поставлені політичні питання, а її творець, Нік Джеррітсен (Nick Gerritsen) з Нової Зеландії, впевнений, що до 2020 року система досягне такого рівня досконалості, який дозволить їй балотуватись на одну з державних посад.

В даний час галузь знань, вивчених системою SAM, охоплює низку поблем Нової Зеландії, пов’язаних з житлом, освітою, охороною здоров’я та імміграційною політикою. Система здатна, в міру своїх можливостей, давати максимально правдиві і розгорнуті відповіді, крім цього, її завжди цікавить думка опонента щодо обговорюваних проблем.
“Як ми бачимо зараз на прикладі США, Великобританії і Іспанії, політичні діячі в більшості випадків не мають ані найменшого поняття щодо того, про що думають і чого бажаю прості люди” – розповідає Нік Джеррітсен, – “Цілком можливо, що не живі політики, а технології штучного інтелекту зможуть знаходити шляхи вирішення головних проблем, що більше підходять не для верхівки, а для основної маси людей. Адже штучний інтелект цілком об’єктивний, він не забуває навіть незначні дрібниці і здатний робити правильні висновки на основі даних, які, з першого погляду, ніяк не взаємопов’язані одна з одною”.

SAM

Зазначимо, що наприкінці 2020 року в Новій Зеландії буде проходити черговий тур виборів. Нік Джеррітсен вважає, що система SAM до того часу розвинеться і самонавчиться до такого рівня, що їй буде під силу навіть займати якусь з державних посад. Тільки для цього потрібно “лише”  – закріпити на законодавчому рівні таку можливість.
“Система SAM – це всього лише високотехнологічний інструмент, і ми збираємось ним скористуватись чітко в рамках існуючих юридичних кордонів” – розповідає Нік Джеррітсен, – “SAM і Джасінда Ардерна (Jacinda Ardern, нещодавно обраний Прем’єр-Міністр Нової Зеландії), могли б разом досягти великих успіхів, оскільки вони обидвоє є чуйними, уважними політиками, зацікавленими у якнайшвидшому і найкращому вирішенні всіх існуючих проблем”.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: