Другий найбільший суперавіаносець Великобританії пройшов морське хрещення
11 Вересня , 2017
Створена система штучного інтелекту, здатна ідентифікувати людину, незважаючи на спроби маскування зовнішності
11 Вересня , 2017

Рятуючи людей від урагану, Tesla розблокувала батареї своїх авто

Ураган «Ірма» накрив американський штат Флорида. Раніше в ньому була оголошена евакуація, але не всі змогли вчасно залишити зону стихійного лиха. Серед них виявився один з власників автомобіля Tesla, який звернувся в компанію і розповів, що не зміг дістатись до зони евакуації. Після цього звернення у Tesla випустили тимчасовий патч, який знімає обмеження блокування акумулятора — це дозволило автомобілям Tesla Model X60D і Model S60 проїхати на одному заряді на 60 кілометрів більше.

Водій, який звернувся в Tesla, розповів, що не зміг дістатись до безпечної зони і встав в 60 кілометрах від неї. За словами власника автомобіля, доїхати туди на одному заряді акумулятора в нього не вийшло. У Tesla дуже швидко відреагували на звернення і випустили тимчасову «латку» програмного забезпечення, яка знімає двадцятивідсоткове блокування потужності батарей. Це дозволило збільшити дальність поїздок на всіх базових моделях Tesla. Тимчасове оновлення працює на всіх машинах компанії, що перебувають в зоні стихійного лиха.

Завдяки патчу, власники Model X60D і Model S60 зможуть використовувати весь об’єм батарей до 16 вересня, після чого потужність акумуляторів знову обмежать, повернувши її до заводських значень.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline