Alphabet тестує систему для керуваня польотом безлічі дронів
21 Червня , 2017
Запрацював перший в світі завод з вилучення вуглекислого газу з повітря
21 Червня , 2017

Розумні авто будуть пророкувати серцеві напади у водіїв

Дуже часто причиною дорожньо-транспортних пригод є неуважність учасників дорожнього руху, погане дорожнє покриття, стан алкогольного сп’яніння та інші фактори. І якщо більшість з них можна запобігти або хоч якось попередити, то раптове погіршення стану здоров’я водія передбачити не вийде. Чи вийде? Завдяки зусиллям компанії Toyota в майбутньому, можливо, з’являться розумні авто, які будуть стежити за станом водія і попереджати його і оточуючих в разі небезпеки.

За повідомленням видання Science Daily, всесвітньо відома компанія-автовиробник Toyota звернулась до фахівців з Мічиганського університету (США) з метою співпраці у сфері розробки програми, яка убезпечить водіїв. Очікується, що її інтегрують в майбутні авто корпорації. Аналізуючи серцеві ритми водія і ряд інших параметрів, програма буде здатна передбачити розвиток інфаркту міокарду. Як заявив один з представників Мічиганського університету,

«Ми поспілкувалися з представниками Toyota, і вони показали нам, що причина аварій внаслідок медичних причин займає дуже великий відсоток від усіх ДТП. А однією з головних хвороб, які призводять до аварій, є саме серцево-судинні захворювання і зокрема інфаркт міокарду. Тому розробити таку систему, яка могла б моніторити стан здоров’я водія і сигналізувати в разі небезпеки, вкрай важливо для всіх нас. На аналіз даних та опрацювання потенційних шляхів вирішення у нас піде близько 7 місяців. Потім ми займемось розробкою алгоритмів сканування та створення програмного забезпечення. Остаточні результати будуть представлені до 2020 року».

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: