Норвегія робить ставку на електролітаки
22 Січня , 2018
Дизайнер з Німеччини створив складане колесо
23 Січня , 2018

Розроблений чіп, який дозволить пристроям IoT підключатись до блокчейну

Компанія Filament займається розробками для Інтернету речей з 2012 року. Серед інвесторів стартапу значаться Intel Capital, Samsung NEXt і багато інших компаній, завдяки яким розробники змогли залучити інвестиції на суму 22 мільйони доларів. Нещодавно Filament представив новинку — мікрочіп для блокчейну, що дозволяє будь-якому промисловому пристрою взаємодіяти з різними технологіями розподіленого реєстру.

Розроблений Blocklet чіп дозволяє записувати дані датчика прямо в блокчейн. Це можуть бути дані, необхідні для виконання контрактів і проведення транзакцій. На думку розробників, новий чіп зможе бути потенційно корисний у сфері електронної комерції і відкриє для підприємців потенціал Інтернету речей.

Наприклад, датчик можна під’єднати до вантажного контейнера, після чого відправити його замовнику, а чіп по мірі надходження у певний пункт, буде зв’язуватись з власником або відправником, фіксуючи свій стан та місцеперебування в ланцюзі. Крім того, в майбутньому він зможе самостійно сплачувати митні збори і робити інші невеликі, але важливі справи, звільняючи покупця і продавця від зайвих турбот.

Крім того, такі датчики зможуть збирати різні дані, наприклад, підключаючись до метеостанцій, отримувати інформацію про погодні умови. Після чого масив даних можна продати зацікавленим клієнтам.

Поки сам чіп і програмне забезпечення, необхідне для його коректної роботи, знаходиться на початковому етапі тестування в лабораторії, але Blocklet вже починає підшукувати партнерів, які допоможуть протестувати їх розробку в «польових» умовах.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: