Valkyrie – гуманоїдний робот, який буде допомагати людям при колонізації Марсу
9 Липня , 2017
Ілон Маск показав першу серійну Model 3
9 Липня , 2017

Розроблено прототип телефону, якому не потрібна батарея

Телефон, якому не потрібна батарея для передачі повідомлень та дзвінків, створений інженерами Університету Вашингтона в Сіетлі. Розробники робили спроби створити такий пристрій і раніше, але стикались з недостатньою кількістю енергії, яка отримується від сонячних батарей та інших джерел. Зараз же вони змогли вирішити проблему. Ну, майже…

Основа телефону — мікрохвильовий резонатор, який працює без батарейок і вміє передавати коливання, що створюються людським голосом, на приймач, що стоїть поруч.

Деякі компоненти стільникового зв’язку, наприклад, станцію, що відповідає за контакт з мережею, довелося розмістити поряд з телефоном для економії енергії. Так як телефон отримує з неї сигнали, а потім перетворює їх в електрику, станцію поки не можна прибирати далеко. У майбутньому розробники планують вмонтувати станцію в Wi-Fi-роутер, встановлений на телефонній вишці, і збільшити відстань.

Зараз у прототипа є звичайні кнопки і маленький екранчик — заради економії енергії доводиться на всьому економити, та й якість зв’язку залишає бажати кращого. У найближчих планах розробників — виправити ситуацію, а потім забезпечити «трубку» дисплеєм E-ink, що дозволить надсилати з телефону повноцінні текстові повідомлення і відслідковувати різну інформацію. Потім, якщо з енергоспоживанням все буде нормально, телефон забезпечать і камерою.

Перші випробування плати без дисплею і корпусу, ви зможете побачити на даному відео

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline