Експеримент з ядерним реактором на солях торію перезапущений після 40 років забуття
31 Серпня , 2017
Китайський Hyperloop зможе розганятись до 4000 км/год
1 Вересня , 2017

Розроблений в Disney ШІ навчився оцінювати якість текстів

Читати великі обсяги текстів — досить захоплююче, але стомлююче заняття. Знайти в купі посередніх оповіданнячок щось вартісне теж буває не так вже й просто, тому розробники Disney вирішили перекласти цей невдячний труд на «плечі» штучного інтелекту і створили алгоритм, здатний аналізувати і оцінювати тексти.

Спільно з фахівцями Массачусетського університету Бостону команда Disney Research створила три нейронних мережі, які можуть спільними зусиллями прочитати запропонований текст цілком і з’ясувати, наскільки він хороший. Одна нейронна мережа займається аналізом окремих частин історій, друга оцінює те, наскільки добре всі ці частини одна з одною пов’язані, а третя дивиться на повний текст і дає йому власну оцінку.

«Наші нейронні мережі дуже непогано аналізують тексти і прогнозують їх можливу популярність. Ви не зможете використовувати їх в журі вашого конкурсу письменників, але в наших майбутніх дослідженнях вони точно знадобляться», — говорить Альберт з Disney Research.

Новітня розробка Disney Research показала хороші результати, впоравшись з роботою на 18 відсотків краще своїх більш примітивних аналогів. Алгоритми, які раніше були у розпорядженні вчених не могли показувати настільки вражаючі результати, а новому ШІ пророкують велике майбутнє. За словами розробників, алгоритм поступово вчиться розуміти зміст прочитаних творів, оцінює їх якість і, схоже, сам незабаром навчиться писати непогані казкові книжки.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline