Тенденція поширення смартфонів зі сканерами відбитків пальців
11 Жовтня , 2017
Новий сонячний концентратор з плівкових труб на 55% дешевше традиційних геліосистем і може служити мобільною електростанцією (відео)
11 Жовтня , 2017

Розроблений «розумний» годинник на сонячній батареї

Смарт-годинники при всіх своїх перевагах мають і цілий ряд недоліків. Один з них — автономність. Кожен день їх доводиться знімати і ставити на зарядку від спеціального доку. Він займає місце. А ще далеко не всіма моделями можна повноцінно користуватись, коли вони на зарядці. Тому новий проект, що з’явився на Kickstarter, обіцяє вирішити проблему за допомогою сонячних батарей, завдяки яким смарт-годинники самі будуть заряджатись в процесі носіння.

Розробники повідомляють, що для того, щоб годинник працював без проблем, йому достатньо побути на сонці лише близько години на день. При цьому зовсім необов’язково виходити гуляти, так як підійде і сонячне світло, що проникає в приміщення. Для тих, хто не має можливості зарядити батареї годинника за допомогою сонця, в комплекті йде портативна індукційна зарядка.

 

У годинника немає дисплею, але він вміє відслідковувати фази сну і неспання користувача, здатен виводити повідомлення на смартфон або ж повідомляти про події миготінням світлодіодів, розташованих на годинних відмітках. Незважаючи на те, що до закінчення кампанії ще майже два тижні, розробники гаджета вже зібрали в чотири рази більше грошей, ніж їм було потрібно. Мабуть, реалізація проекту вже не за горами.

Годинники з сонячними батареями робили і раніше, але саме Lunar став першою моделлю смарт-годинника, робота якого повністю забезпечується сонячною енергією.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline