Компанія AMD представила 16-ядерний процесор Ryzen Threadripper
28 Травня , 2017
Ціна електромобілів стане дешевшою машин з ДВЗ вже до 2025 – Bloomberg
29 Травня , 2017

Розроблена революційна технологія гібридного тривимірного друку

Вчені та інженери з Дослідницького інституту AMRC, Шеффілд, Великобританія, подали патентну заявку на розроблену ними дійсно революційну технологію гібридного тривимірного друку, яка дозволяє об’єднати структурні, електронні та оптичні компоненти в єдине ціле в одному виробничому циклі. Процес, що отримав назву “THREAD”, дозволяє використовувати матеріали абсолютно різної природи при друці одного об’єкту, що має більш складну структуру, ніж об’єкти, одержувані при традиційному тривимірному друці.
“Розробка нового процесу є буквально революцією в галузі тривимірного друку” – розповідає Марк Кокінг (Mark Cocking), інженер з AMRC і винахідник основної ідеї, що лягла в основу технології THREAD.
В даний час, принаймні, до моменту отримання патенту, розробники не розкривають практично ніяких технічних деталей, що стосуються технології THREAD. Згідно з наявними піщинками мізерної інформації весь процес друку повністю автоматизований, він дозволяє виробляти об’єкти, що мають частини з міді, оптичного волокна, сталі та пластику різних типів. Процес допускає одночасне використання декількох друкуючих головок, які працюють з різними матеріалами, що, в свою чергу, дозволяє скоротити час, потрібний для друку.
В даний час можливості технології демонструвалися шляхом друку об’єктів на полімерній основі, але розробники THREAD стверджують, що технологія дозволить також просто виготовляти і об’єкти, основне “тіло” яких складається з металу, кераміки та інших матеріалів.
З урахуванням всього вищепереліченого, технологія THREAD може стати в недалекому майбутньому основним способом виробництва електроніки та оптики, поміщеної в захисну оболонку чи капсулу. Така електроніка зараз широко використовується в медицині і в галузях, де електронні компоненти можуть зазнавати впливу агресивних речовин з навколишнього середовища. “Деякі з представників промислового сектору вже проявили серйозний інтерес до технології THREAD” – розповідає Кріс Івезон (Chris Iveson), співробітник AMRC, що займається проблемами комерціалізації розроблених технологій, – “Це вказує на реальну потребу в такому вже прямо зараз, а в майбутньому сфера її застосування може стати набагато ширшою”.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline