Людська активність призвела до створення штучного бар’єру навколо Землі
30 Травня , 2017
Європу завойовують безпілотні електромініавтобуси
30 Травня , 2017

Розпочато перші випробування нової рельсотронної гармати, здатної робити 10 пострілів на хвилину

В даний час фахівці Науково-дослідного управління ВМФ США, за участю фахівців деяких оборонних компаній, BAE Systems, зокрема, паралельно на двох полігонах ведуть монтажні роботи і перші випробування двох нових рельсотронних гармат, енергія пострілу кожної складає 32 Мегаджоулі. Але це будуть гармати не просто з рекордною на сьогоднішній день енергією пострілу, вони будуть мати високий ресурс (кількість пострілів) і призначені для випробувань технологій швидкісної стрільби.
Гармата на полігоні White Sands в Нью-Мексико буде використовуватись для випробувань стрільби снарядами дальнього радіусу дії. Вага кожного такого снаряду становить 16 кілограмів, а при енергії пострілу в 32 мегаджоуля він покидає ствол гармати зі швидкістю 5.8 Маха, близько 2000 метрів на секунду.
Гармата на полігоні Dahlgren у Вірджинії буде мати високу скорострільність. Попередні зразки рельсотронних гармат могли стріляти всього кілька разів на день, але нова гармата вже до кінця цього року буде стріляти зі швидкістю до 10 пострілів на хвилину. Як тільки фахівцям вдасться досягти запланованої скорострільності, вони займуться розробкою нового ствола для гармати, ресурс якого повинен становити не менше тисячі пострілів.
Скорострільна рельсотронна гармата, робить 10 пострілів на хвилину, потребує підведення 20 МВт постійної потужності. Такою енергетичною потужністю володіють лише авіаносці з атомною силовою установкою і лічені одиниці військових судів меншого класу. Тому фахівці Науково-дослідного управління ВМФ США розробляють високоефективні системи накопичення енергії. Розроблена ними система вже вміщається в стандартний морський вантажний контейнер, а енергія акумуляторів, що перебувають усередині цього контейнера, достатня для забезпечення 10 пострілів з рельсотронної гармати.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: