Rolls-Royce планує будувати у Великобританії міні-АЕС
18 Листопада , 2017
Український мультиінструмент зібрав на Kikstarter більше 500% запланованої суми
18 Листопада , 2017

“Robutt” – незвичайний робот, що використовується компанією Ford для випробувань автомобільних сидінь

Відомо, що різноманітні роботи використовуються в автомобільній промисловості досить широко, вони працюють на конвеєрі, збираючи автомобілі, фарбують кузови і виконують безліч іншої роботи. Однак, в автомобільній промисловості є ще цілий ряд варіантів використання роботів, про які більшість людей навіть і не підозрює. І саме до такого варіанту можна віднести робота з відповідною назвою “Robutt”, який призначений для проведення випробувань автомобільних сидінь.
Форма робота “Robutt” з його металевими “сідницями” повторює форму тіла середньостатистичної людини, що сидить на автомобільному сидінні. Робоча поверхня робота забезпечена безліччю датчиків, дані від яких дозволяю виміряти розподіл тиску по площі сидіння і зробити висновки про його м’якість, зручність і рівень комфортабельності для сидячої людини.
Востаннє робот “Robutt” використовувався для випробувань сидінь європейського варіанту нового автомобіля Ford Fiesta. За три тижні роботи робот “посадив” свій залізний “зад” на сидіння 25 тисяч разів. У реальному житті це відповідає кільком десяткам років досить інтенсивної експлуатації автомобіля.
Представники компанії Ford повідомляють, що завдяки використанню робота “Robutt”, автомобільні сидіння є елементами автомобіля, що пройшли через найбільш ретельні випробування порівняно з іншими вузлами. Результати цих випробувань дозволяють конструкторам оперативно вносити зміни в форму сидінь, що робить їх комфортнішими і зручнішими.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: