Електровантажівка Tesla Semi ганяє по шосе Каліфорнії (відео)
2 Березня , 2018
Мікроапартаменти усередині бетонних труб: незвичайний концепт
2 Березня , 2018

Роботи-теслі вчаться виготовляти меблі на замовлення

Розробники з Массачусетського технологічного інституту створили роботів, які можуть виготовляти меблі з чималим професіоналізмом.

Робосистема під назвою AutoSaw («АвтоПила») розроблена з метою прибрати різницю між машинним виробництвом і кастомізацією під кожного клієнта. За допомогою програм комп’ютерного дизайну користувачі можуть самі вирішити, якого роду меблі вони хочуть створити, при цьому обравши розмір, міцність і загальну естетику.

Отримавши програму, AutoSaw приступає до роботи. За допомогою модифікованого пилососа Roomba з прикріпленою до нього пилкою AutoSaw може нарізати дошки будь-яких форм і розмірів. Маніпулятори Kuka подають заготовки. Вони піднімають дерев’яний брус, розташовують його на верстаку і починають працювати.

Всі роботи обладнані м’якими маніпуляторами, що дає їм більше спритності і рухливості. Так всі інструменти працюють точніше. Проте, людям буде чим зайнятися навіть після роботів. AutoSaw може створювати лише окремі частини, тому споживачу все одно доведеться збирати систему самостійно.

«Наша мета — демократизація виробництва меблів, — каже аспірантка Адріана Шульц, одна з авторів дослідження. — Ми намагається відкрити простір можливостей, щоб користувачі не були обмежені виключно тим, що купують у «Ікеї». Замість цього вони зможуть зробити те, що максимально підходить для них».

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: