Ілон Маск вперше продемонстрував скафандр SpaceX
24 Серпня , 2017
До 2022 року загальна потужність сонячних електростанцій буде вдвічі вища, ніж у АЕС
25 Серпня , 2017

Роботизовані меблі Ori приймуть будь-яку форму за бажанням господаря

Массачусетська компанія Ori виставила в десяти містах США зразки своїх розробок – роботизованих меблів серій Ori Full і Ori Queen. Меблі Ori можуть складатись, самостійно переміщатись і змінювати форму за бажанням власника. Такі комплекти-трансформери ідеально підходять для невеликих квартир і приміщень.

Трансформер

Наприклад, спальний модуль може швидко перетворити кімнату в вітальню чи робочий кабінет, а може трансформуватись в простору шафу. На боці кожного модуля розташована панель, яка може працювати у зв’язці з мобільним додатком або системою голосового управління Amazon Alexa. Інтерфейс Ori дозволяє змінювати форму і функціонал комплекту одним натисканням на кнопку. Якщо ж в будинку згасне електрика, трансформер можна розкладати і збирати вручну.

Трансформер

Для установки Ori в квартирі потрібно лише дві дії – розмістити на підлозі лінійні направляючі і підключити модуль до стінної розетки. Весь трансформер збирається на місці. Зараз в асортименті компанії дві лінійки систем, Ori Full і Ori Queen, які розрізняються розмірами. Проте в майбутньому виробник має намір розширити список моделей, що випускаються. Перші комплекти трансформерів вирушать до нових власників вже до кінця цього року.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline