Новий іонний двигун X3 продемонстрував рекордні показники потужності і сили створюваної ним тяги
21 Жовтня , 2017
Квантові точки роблять антибіотики в 1000 разів ефективнішими
21 Жовтня , 2017

Роботи листоноші DHL почали приносити перші посилки в Німеччині

Мер міста Bad Hersfeld, що в центральній Німеччині, затвердив реалізацію експериментального інфраструктурного проекту. В найближчі шість тижнів поштарі та працівники служби доставки DHL почнуть працювати разом з напарниками-роботами. Автономні машини будуть практично самостійно пересуватись міськими вулицями і доставляти посилки.

У компанії DHL відкрито декларують прагнення до інновацій і сміливих рішень. Нинішньої осені був даний старт формуванню парку автономних машин, першими представниками якого стали роботи Parcelcopter і PostBOT. Один літає, другий їздить, і обидва возять посилки, використовуючи навички машинного навчання.

Дрон PostBOT є транспортним візком з електродвигуном вантажопідйомністю 150 кг. Його забезпечили системою орієнтації на місцевості – перший раз за маршрутом робот слідує, дивлячись на ноги листоноші-поводиря, а потім зможе повторити цей шлях самостійно. Їздить він не швидко, зі швидкістю 6 км/год, має висоту 150 см і вчиться як об’їжджати перешкоди, так і самому не створювати перешкод пішоходам. Завдання у PostBOT одне: відвезти вантаж за вказаними координатами.

Такі роботи потрібні компанії DHL в першу чергу для того, щоб оптимізувати послуги з доставки замовлень з онлайн-магазинів. Люди купують все більше – листоношам доводиться частіше тягати важкі коробки. Але з цим легко впорається робот! Залишилось лише перевірити, наскільки ефективно машина зможе працювати в умовах реального вуличного середовища.

DHL

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline