Мати більше, володіти менше: розділена економіка майбутнього
3 Липня , 2017
Французький потяг-робот вийде на магістраль вже в 2019 році
3 Липня , 2017

Робот від Toyota почав допомагати інваліду по дому

Електронних помічників HSR (Human Support Robot) у Toyota створили кілька років тому. Ці роботи обладнані маніпуляторами і здатні досить швидко пересуватись, орієнтуючись за спеціальними мітками в просторі. Тому їх вже використовують в деяких лікарнях Японії, але нещодавно один з таких роботів був відповідним чином модифікований, а після цього переїхав в будинок Ромуло Кармаго, паралізованого нижче шиї ветерана, який отримав важке поранення в Афганістані.

Через те, що Ромуло практично повністю паралізований, йому важко виконувати навіть самі звичайні дії, тому в домашніх справах йому допомагає робот HSR, який може закрити штори, принести води, увімкнути світло або відкрити двері.

Ромуло віддає команди роботу за допомогою стилуса — його він тримає в роті, натискаючи на потрібний йому пункт, відображений на дисплеї планшета, яким обладнали його крісло.

Два роки тому Toyota заснувала новий підрозділ, який буде займатись розробкою штучного інтелекту і роботів. Ймовірно, скоро HSR змінять інші, більш просунуті моделі.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: