Ілон Маск: Якщо ШІ захопить Землю можна буде врятуватись на Марсі
21 Липня , 2017
Дешеві теплові насоси від Dandelion забезпечать будинки доступною геотермальною енергією
21 Липня , 2017

Робот що стрибає Salto отримав можливість маневрувати в повітрі

В кінці минулого року з’явилась інформація про перший у своєму роді робот-пригунець Salto, здатний досить ефективно і кумедно пересуватись, постійно стрибаючи на своїй єдиній “нозі”. За цей час його творці, фахівці з лабораторії Biomimetic Millisystems Lab Каліфорнійського університету в Берклі, вдосконалили конструкцію свого творіння і на світ з’явився новий варіант – робот Salto-1P. Завдяки наявності в його конструкції деяких аеродинамічних компонентів цей робот може з досить високою точністю керувати своїм рухом під час стрибка, що, в свою чергу, дозволяє здійснювати роботу повністю контрольовані переміщення і більш складні трюки в повітрі.
Основними нововведеннями в конструкції робота є два крихітних гвинта з пропелерами, потік повітря від яких дозволяє роботові змінювати напрямок під час стрибка. А для підтримки положення корпуса робота в певному положенні під час польоту у нього з’явився “хвіст”, стрижень з двома тягарцями-противагами, приєднаний до валу електродвигуна.
Завдяки наявності цих елементів робот Salto-1P може не тільки приземлятись після стрибка точно на свою єдину ногу, але і здійснювати наступний стрибок, приземлятися на чітко задану точку поверхні. Крім цього, робот Salto-1P може стрибати вище, 1.25 метра, що вище можливостей його попередника, який міг стрибати на 1 метр. Швидкість, що розвивається роботом в момент стрибка становить 1.83 метра на секунду.
Набуття нових можливостей роботом Salto-1P вже дозволяє починати замислюватись про його практичне використання. І як в багатьох інших випадках, розробники вбачають одну з можливих галузей застосування свого дітища в пошуково-рятувальних операціях, що проводяться в місцях стихійних лих або техногенних катастроф.
Більш детальна інформація, що стосується робота Salto-1P і набутих ним нових можливостей, буде представлена увазі громадськості на Міжнародній конференції з питань інтелектуальних систем і роботів 2017 IEEE/RSJ яка буде проходити в Канаді.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: