Технології Framecad прискорять будівництво будинків у Канаді
26 Листопада , 2017
Розпочата розробка і створення першого суперкомп’ютера на базі ARM-процесорів
26 Листопада , 2017

Робот-муляр став мільйонером і буде працювати в Саудівській Аравії

Рік тому компанія Fastbrick Robotics показала демонстраційне відео, в якому розповідала про свого нового робота-муляра Hadrian X. Принцип роботи робота нагадував 3D-принтер, тільки замість спеціальної суміші для друку робот використовував цеглини, викладаючи їх один за одним за заздалегідь заданою програмою. Робот виявився досить успішним і за минулий рік привернув увагу замовників та інвесторів, що вклали в компанію солідні кошти. Крім того, компанія змогла зібрати близько 35 мільйонів доларів, розмістивши свої акції на біржі.

Всього розмістили 184 210 526 акцій вартістю в 0,19 долара за штуку. Зараз акції піднімаються в ціні, вони вже зросли на 7,5% і тепер коштують по 0,215 доларів за штуку. Зараз у компанії повністю задоволені своїми успіхами, а робота продовжують просувати по всіх фронтах, співпрацюючи з великими компаніями. У продажах допомагає Caterpillar. Крім того, компанія вклала в Fastbrick два мільйони доларів, трохи пізніше обіцяючи дати ще шість.

Робот-муляр виявився настільки хороший, що його планують використати для будівництва будинків в Саудівській Аравії. Згідно попередньої домовленості між урядом королівства та представниками компанії, вже до 2022 року Hadrian X зможуть побудувати як мінімум 50 000 нових будинків.

Зараз, коли кошти у компанії є, розробники приділяють особливу увагу тестуванню і доопрацюванню наявних прототипів. Очікується, що продажі роботів почнуться вже в 2019 році за ціною 2 мільйони доларів за штуку. Робот-муляр Hadrian X здатний працювати самостійно по заздалегідь заданій програмі, тому допомога людини йому практично не потрібно. Працювати він зможе цілодобово укладаючи по 1000 цеглин за годину, що становить денну норму для бригади мулярів з двох чоловік.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: