Компанія Intel представила свій новий 17-кубітний квантовий чіп
12 Жовтня , 2017
Розумний футбольний м’яч DribbleUp допоможе самостійним тренуванням
12 Жовтня , 2017

Робот-масажист почав працювати в Сінгапурі

Робот-масажист Emma (Expert Manipulative Massage Automation) був створений ще минулого року. Тоді він проходив клінічні випробування, а зараз — вже у версії Emma 3.0 — приступив до роботи в сінгапурській клініці.

Робот є продуктом стартапу AiTreat і розроблений випускником Наньянського технологічного університету Альбертом Чжаном (Albert Zhang), повідомляє New Atlas. Ідея полягає не в тому, щоб повністю замінити людей, масажистів, а щоб, навпаки, допомогти їм в умовах великої завантаженості. Наприклад, фахівець зможе приймати відразу двох пацієнтів: з одним він буде працювати самостійно, іншому ж буде робити масаж Emma.

Нинішня версія робота компактніша оригінальної і надає більший вибір масажних програм. За допомогою датчиків пристрій вимірює жорсткість конкретного м’яза або сухожилля, а потім використовує систему штучного інтелекту (що знаходиться на хмарному сервері), щоб визначити оптимальне зусилля натискання.

У Emma — одна рука з двома м’якими подушками, зробленими з силікону що імітують великий палець і долоню людини. Робот спеціалізується на масажі спини і колін. З понеділка він приступив до роботи в клініці NovaHealth Traditional Chinese Medicine.

Джерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline