Китай проводить випробування рухової установки, яка зробить ядерні субмарини практично безшумними
6 Листопада , 2017
Як працює Hyperloop?
7 Листопада , 2017

Робот-лійка GardenSpace на сонячних батареях подбає про сад

Тим, хто самостійно любить поливати свої квіти і саджанці, робот не потрібен, але будь-яка людина, що бажає полегшити свої щоденні обов’язки, буде щаслива дізнатись, що робота-лійку потрібно просто підключити до Wi-Fi та до системи водопостачання, після чого залишиться налаштувати його через додаток. Далі він впорається сам.

Для коректної роботи йому слід пояснити через додаток, які рослини ростуть на ділянці. Якщо ж він поки не засаджений, можна відкрити додаток і скористатись рекомендаціями по саджанню рослин та догляду за ними.

 

Після того, як робот отримав всі необхідні дані, він самостійно складе план поливання, який буде реалізовувати з огляду на погоду, вологість і ряд інших параметрів. Крім спеціального щупа, робот обладнаний камерою, тому він може самостійно стежити за станом рослин, при необхідності змінюючи цикл поливання і повідомляючи на додаток власнику про свої побоювання.

Поливання теж включається при необхідності — спочатку робот проаналізує вологість повітря і оцінить сухість грунту. Напір води можна регулювати, але за замовчуванням струмінь б’є приблизно на три метри.

Ще робот зможе допомогти при боротьбі зі шкідниками — з ними він теж може впоратись струменем води. Комі того, таким чином він може відігнати від посівів гризунів.

Зараз розробники вже зібрали на Kickstarter гроші для реалізації свого задуму, і бота можна придбати поки що за 229 доларів. Після того, як виробництво буде налагоджено, гаджет подорожчає до 399 доларів.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline