SpaceX здійснила 50-й запуск Falcon 9 з рекордним для себе вантажем
8 Березня , 2018
Фінські вчені вперше зуміли створити квантову кульову блискавку
9 Березня , 2018

Робот-гіроскутер з’явиться у продажу цієї весни

Робот-гіроскутер Loomo від Segway обзавівся власною сторінкою на Indiegogo і обіцяє надійти в продаж вже цієї весни — відвантаження перших партій планується на травень 2018 року.

Loomo — не звичайний гіроскутер, це повноцінний робот, який працює на ШІ-платформі. На ньому можна їздити, але це не єдина його функція. Він здатен реагувати на команди, вміє розпізнавати обличчя, силуети і знає команду «за мною», тому якщо набридло їздити, можна піти пішки, скомандувавши Loomo не відставати і самостійно слідувати за вами. Розробники програмного забезпечення співпрацювали з творцями автопілота для BMW, тому робогіроскутер вміє самостійно «паркуватися» на своє місце.

Малюк може їздити на швидкості до 10 кілометрів на годину і зможе стати в нагоді для виконання різних завдань. Наприклад, його можна змусити попрацювати рознощиком флаєрів або відеоплеєром.

Як і більшість розумних речей, Loomo має власну програму, що дозволяє за допомогою смартфона переміщати робота, задаючи йому маршрут, спостерігати за світом його очима, озвучувати введені в додаток фрази, стежити за людьми, а ще знімати за допомогою робота фото і відео. Крім того, розробники повідомляють, що випустять окремо SDK для Android, тому всі охочі зможуть самостійно наділити робота новими можливостями і трюками, а заодно і підтягнути навички програмування.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: