Перший політ аеротаксі Airbus (відео)
24 Лютого , 2018
Китайські інженери представили концепт гіперзвукового пасажирського літака
24 Лютого , 2018

Renault обладнає острів Порту-Санту системою накопичення енергії зі старих акумуляторів

Успіх Tesla в електрифікації деяких країн і районів надихнув на такі звершення і деяких конкурентів компанії. Днями концерн Renault представив власний проект електрифікованого острова, який буде повністю забезпечений електрикою за рахунок «чистої» енергії, — повідомляє evmode.

Вітряні і сонячні електростанції виробляють електрику тільки в тому випадку, якщо є світло і вітер, тому вироблену енергію потрібно буде накопичувати. Для цього автоконцерн поставить в Порту-Санту побутові накопичувачі енергії власної розробки. В них будуть використовуватись бувші у вживанні батареї від електромобілів. Властивості таких накопичувачів дещо гірші, ніж у аналогічних пристроїв від інших виробників, зате вони набагато дешевші накопичувачів, пропонованих конкурентами.

Крім того, Renault надасть жителям 20 електромобілів 14 ZOE і 6 Kangoo ZE, які будуть заряджатися за допомогою спеціально розробленої «розумної» системи і тільки в ті години, коли спостерігається надлишок електрики в мережі. Сам острів дуже малий, тому місцеві жителі навряд чи зможуть повністю витратити заряд батарей. Надлишки можна буде подати в мережу при необхідності, наприклад, в години пікового навантаження.

Проект вже схвалено владою португальського архіпелагу Мадейра, спільно з якою автоконцерн планує реалізувати свою ідею. Електрифікувати планують острів Порту-Санту, чия площа становить 42 квадратних кілометри, на яких проживає близько п’яти тисяч жителів.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: