Google представила свій новий квантовий процесор Bristlecone
7 Березня , 2018
Космічна галузь України в 2017 р. збільшила об’єми виробництва на 26%
7 Березня , 2018

Renault EZ-GO автономний електромобіль для райдшерінгу (відео)

Renault EZ-GO – це автономний електрокар, який покликаний стати частиною мобільного сервісу, що забезпечує пасажирам ( групам до шести чоловік) комфортні поїздки в урбаністичному середовищі. Передбачається, що електромобіль буде доступний за запитом через додаток на смартфоні, а також на постійних станціях по всьому місту.

Роботизований шаттл Renault EZ-GO обладнаний автономними технологіями 4-го рівня, тому у нього відсутні кермо і педалі. Основною ідеєю автомобіля є функціональність, зручність і безпека для користувачів.

Самоуправляемый электрокар Renault EZ-GO

Мобільний сервіс в концепції Рено робить ставку на шерінгову спрямованість робо-таксі EZ-GO. Панорамний дах, зручна посадка і висадка пасажирів, просторий салон з великим склінням, наявність всіх хай-тек функцій і високий рівень безпеки – ключові аспекти прототипу.

Электрический шаттл для городского райдшеринга

За словами Renault, EZ-GO обладнаний єдиним електродвигуном, що дозволяє машині пересуватися з максимальною швидкістю лише 50 км/год. Він забезпечений шасі 4Control і власною зарядною станцією у вигляді платформи.

Электромобиль Рено со стеклянной крышей

Про свої наміри роботаксі повідомляє іншим учасникам руху за допомогою світлодіодної індикації. Основне обладнання автопілота запаковане в Control tower над заднім склом. Активна підвіска може збільшити кліренс на кілька сантиметрів для проїзду нерівностей.

Электрическое такси Renault EZ-GO

«Ми створювали Renault EZ-GO як своєрідний міський символ. Цей електричний автономний элктромобіль досліджує потенційний вплив загальнодоступної мобільності. Візуально привабливий і повністю інтегрований в міське середовище, цей концепт має «360-градусне вікно», щоб пасажири могли милуватися краєвидами і насолоджуватися поїздкою», – зазначив Лоренс ван ден Акер, глава дизайнерського відділу Renault.

З таким транспортним засобом французький виробник планує зайняти цінову нішу між найдешевшими поїздками на автобусах і трохи дорожчими на таксі типу Über. При цьому автомобіль може використовуватися як для муніципальних, так і для приватних служб. Renault заявляє, що випустить перший робокар EZ-GO у 2022 році.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: