Безпілотні автобуси почнуть працювати в Сінгапурі у 2022 році
8 Грудня , 2017
BMW відкриє центр з вивчення акумуляторних елементів за $237 млн
8 Грудня , 2017

Рекорд: Коста-Ріка прожила на відновлюваній енергії 300 днів

Невелика держава з п’ятьма мільйонами жителів 300 днів трималась тільки на електроенергії, що отримується з поновлюваних джерел. Попередній рекорд країна поставила в 2015 році — тоді їй вдалось протриматися 299 днів.

Найбільше електрики країна отримує від гідроенергетики. На неї припадає майже 78 відсотків всієї електроенергії. Далі йде вітряна енергетика — на її частку доводиться близько 10 відсотків. Стільки ж привносять геотермальні джерела.

Повністю країна від викопних видів палива точно поки не відмовиться, адже останні дні в році вона саме їх і використовує. Крім того, транспорт теж нікуди не подівся — машини їздять на дизельному паливі та бензині, а для приготування їжі та обігріву будинків часто використовується газ.

Втім, з розвитком ринку електромобілів вже почали з’являтись бюджетні моделі, доступні для кожного. Та й обігрів з приготуванням їжі можна з часом перевести на електрику. Глава відділу відновлюваної енергетики Коста-Ріки впевнений, що жодних компромісів у цій справі бути не може, тому країна продовжить експериментувати і прагнути до повної відмови від викопних видів палива.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: