Samsung анонсувала свого віртуального асистента Bixby
27 Березня , 2017
Фонд енергоефективності – хто і як буде отримувати гроші в Україні
27 Березня , 2017

Рейтинг електромобілів по запасу ходу на одній зарядці

Складено рейтинг електромобілів по дальності пробігу без додаткової підзарядки, що продаються на американському ринку. Критерій максимального запасу ходу був єдиним – клас і ефективність електрокарів не враховувались.

Іноді вважають, що «далекохідність» — це не головна характеристика на користь вибору електромобіля. Однак люди, які мають намір придбати таку машину, досі розглядають можливу відстань, яку автомобіль здатний проїхати без підзарядки, головним, і, найчастіше, єдиним аргументом за або проти покупки.

У таблиці представлені електромобілі, що продаються в США. Вони відсортовані по дальності ходу на одній повній зарядці згідно з американським циклом EPA, який найбільше наближений до реальних показників. Безумовно, є багато інших факторів, на які потрібно звернути увагу при виборі автомобіля. Запас ходу — це лише стартова точка, але вона може сказати багато про ту або іншу модель.

рейтинг электрокаров по дальности пробегаСравнение электромобилей по максимальному запасу хода

У таблиці також вказано енергоефективність як в кіловатах на 100 миль, так і миль на галон для аналогічних бензинових автомобілів.

2017 Tesla Model S – 417-507 км

Ми згрупували всі автомобілі Tesla, інакше вони б зайняли більшу частину списку. Так чи інакше, з будь-якою батареєю, електромобіль Tesla є кращим з точки зору дальності пробігу. Винятком можна назвати Tesla Model Х, трохи поступається Chevy Bolt.

2017 Chevrolet Bolt EV – 383 км

Шевроле Болт

Цей електрокар стане прекрасним вибором для тих, хто бажає їздити на екологічно чистій машині, але не може або не хоче платити великі гроші за Tesla. У базовій комплектації “Шевроле Болт” коштує 37 495 доларів, тоді як ціни на Tesla починаються від 74 500 доларів. При цьому, Bolt набагато економічніше. Автомобіль, також, випускається і на європейському ринку під маркою Opel і носить назву Ampera-E.

2017 Hyundai Ioniq Electric – 200 км

Хендай Ионик Электрик

Звичайно, 200 км на одній зарядці не привід для гордості. Однак, електромобіль Hyundai витрачає всього 24 кВт/год на 100 миль пробігу (найкращий показник на думку EPA), а цей фактор цілком може з роками стати важливим при придбанні екологічно чистого авто. Ніхто не замислюється над тим, скільки проходить бензиновий автомобіль на одній заправці – ми просто заправляємось на одній з безлічі заправок. Інфраструктура підзарядки електромобілів, поки, не настільки розвинена, тому енергетична ефективність Hyundai Ioniq Electric може стати ключовим фактором у конкурентній боротьбі.

2017 Ford Focus Electric – 185 км

Форд Фокус Электрик

Для електричної версії Focus 2017 модельного року, колишню літій-іонну батарею ємністю 23 кВт*год замінили новою з рідинним охолодженням. Її ємність підвищили до 33,5 кВт*год. Таким чином приріст склав 46%. В результаті, запас ходу електромобіля виріс зі 122 км, приблизно, до 185 км. За цим показником, Focus може скласти конкуренцію Hyundai Ioniq Electric, Nissan Leaf і BMW i3.

2017 BMW i3 (94-амперна батарея) – 183 км

БМВ и3

Найпопулярніший електрокар з усіх «зелених» моделей BMW, в новій комплектації зможе проїжджати на одному заряді понад 180 км. Таким чином, у порівнянні з попередньою версією, автовиробник збільшив автономність машини на 50 відсотків.

2017 Nissan Leaf – 172 км

Ниссан Лиф

Остання модель «Ліфа» обладнана акумуляторним блоком ємністю 30 кВт*год, а в продажу залишились версії і з батареєю на 24 кВт*год. Оптимізація нового АКБ дозволила залишити його розміри колишніми, при збільшенні маси на 21 кг. За заявою виробника, гарантія на акумулятор складає 8 років або 160 тисяч кілометрів шляху. Очікується, що наступне покоління Nissan Leaf 2018 отримає запас ходу не менше 300 км.

2017 Mitsubishi i-MiEV – 59 миль

Митсубиши электрокар

Важко повірити, що цей електрокар ще актуальний, але це так.

Джерело: motor1.com

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: