Управління вільними електронами – шлях до створення ефективних реакторів ядерного синтезу
14 Липня , 2017
Ніякої картоплі на Марсі
14 Липня , 2017

RED випустить смартфон з 3D-голографією в 2018 році

Технології віртуальної і доповненої реальності можуть незабаром змішатись, породивши новий вид візуального контенту. Який буде сприйматись людиною без спеціальних окулярів або гарнітури, а просто так, при погляді на екран. Опис дуже розмитий, але в RED обіцяють показати ноу-хау в дії вже в наступному році.

Репутація компанії RED не дає підстав підозрювати її в дешевому піарі. З тексту анонсу випливає, що нова модель смартфону отримає передовий дисплей з нанотехнологією, яка дозволить помахом пальця перемикатись між 2D-зображення, 3D-контентом, інтерактивними іграми і багаторівневою голографією. Все це буде реалізовано в самому екрані – користувача не змусять купувати додаткові аксесуари.

Звучить так, ніби всі ці google’s Tango, microsoft’s HoloLens, Magic Leap і ARKit для iOS разом застаріють, а існуючі технології і віртуальної, і доповненої реальностей зіллються в якийсь новий конгломерат. Межа між цифровим світом, намальованим і навколишньою дійсністю буде стерта, а для доступу в новий дивний світ вам знадобиться тільки один смартфон. За ціною від $1195 до $1495, як випливає з умов замовлення.

Серед інших опцій новинки вказані об’ємний звук 5.1, ОС Android, підтримка сторонніх модулів камер для високоякісної зйомки, наявність порту USB-C і слоту для карт пам’яті. Дата появи нового смартфону від RED розпливчаста, просто 2018-ий, але цей рік вже заочно оголошено початком повноцінного приходу на кишенькові гаджети віртуальної і доповненої реальності. Відомо, що в цьому напрямку активно працюють Google і Apple, але в RED є шанс зробити гігантський стрибок вперед.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: