Штучний інтелект зробить сонячну та вітрову енергетику ефективнішою
30 Листопада , 2017
Автономний дрон NASA — проти професійного пілота (відео)
30 Листопада , 2017

Rebbee X: перетворити свій велосипед в електричний стало ще простіше (відео)

Перший варіант Rubbee – девайсу, який дозволяє трансформувати в електробайк будь-який велосипед – був представлений в 2013 році. Нова і покращена версія з’явилась вже на наступний рік, а остання модель Rubbee X стала ще досконалішою. Порівняно з попередніми варіантами, вона легша, більш мобільна і має декілька змінних батарей.

Як і всі попередні моделі, Rubbee X прикріплюється до сидіння велосипеда одним рухом – але тепер цей процес став швидшим та зручнішим і займає лише близько секунди часу. У підсумку гаджет легко знімається для підзарядки батареї або зберігання вдома, що додатково знижує ймовірність його крадіжки.

Электродвигатель для байка

В режимі “звичайного велосипеда” пристрій прикріплюється над задньою шиною, але не торкається її. Для того щоб задіяти електропривід, необхідно повернути і опустити важіль. Він приводить в дію гумовий валик, який притискається до покришки, і залишається з нею в контакті за рахунок пневматичної пружини. Датчик фіксує інтенсивність обертання педалей і надсилає відповідні команди на двигун, який і обертає валик. У новій версії, цей сенсор бездротовий.

Крім того, в попередніх моделях девайса використовувався цілісний літій-іонний акумулятор, в той час як Rubbee X дозволяє живити систему за допомогою кількох змінних батарей. Відстань, яку можна подолати за допомогою електродвигуна становить від 16 км (з одною батареєю) до 48 км (з трьома). Рекуперативне гальмування, яке автоматично вмикається при натисканні на педаль на пів-оберта назад, дозволяє підвищити запас ходу байка за рахунок додаткового заряду.

Легкосъемный мотор для электровелосипеда

У режимі «електровелосипеда» 250-ватний двигун здатний прискорювати транспортний засіб до 25 км/год. Разом з тим, з використанням всього комплекту батарей, є можливість тимчасово збільшити потужність двигуна до 350 ват, що дозволяє розганятись до 32 км/год. Для вибору силових характеристик байка і керування іншими опціями використовується мобільний додаток на смартфоні.

Велосипедный движок

До додаткового функціоналу нового гаджета можна віднести вбудований 14-світлодіодний індикатор стоп-сигналу і поворотників, які контролюються бортовим акселерометром. Нарешті, ще однією перевагою моделі є її невелика маса: в повному комплекті вона важить лише 4 кг, що в два рази легше своїх попередників.

Зараз автори розробки збирають кошти на Kickstarter. Їм уже вдалось одержати більше 55 тисяч доларів, в той час як первісна мета становила трохи більше 26 тисяч. Замовити Rubbee X в базовій комплектації (з однією батареєю) можна за 359 доларів, а перші поставки плануються на початок 2018 року.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: