У Boeing почали готувати ракету для свого «космічного таксі»
29 Жовтня , 2017
HydroCamel II: перший автономний підводний човен з Ізраїлю
29 Жовтня , 2017

Raspberry випустила новий модульний ноутбук Pi-Top

Новий модульний ноутбук від компанії Raspberry Pi створений для того, щоб користувач не міг самостійно оновлювати його начинку, але й мав можливість одночасно вивчати код і електроніку, підлаштовуючи залізо ноутбука під свої поточні завдання.

Раніше Raspberry Pi вже намагалась випустити ноутбук-конструктор. Для цих цілей компанія навіть зібрала на Indiegogo суму, необхідну для реалізації проекту, але не все пішло гладко. Минулий варіант модульного ноутбука був страшнуватий, не дуже зручний і мав ряд серйозних недоліків. Втім, свої завдання він виконував більш ніж відмінно. Зараз у Raspberry Pi взяли до відома минулі недоробки, усунули їх, а після цього представили свою нову розробку pi-topCEED ціною 99 доларів.

Набивши руку, інженери компанії розробили, нарешті, новий ноутбук Pi-Top, який відрізняється від попередників дуже простим складанням і елементарним доступом до внутрішньої частини пристрою. Pi-Top обладнаний повноцінною клавіатурою і тачпадом, дисплеєм 14 дюймів, трьома портами USB і портом Ethernet. Щоб привести його у робочий стан, потрібно лише шість простих кроків, тоді як попередні моделі ноутбуків Raspberry збирались за 23.

Модулі електронної начинки і система охолодження розташовані під клавіатурою, яка дуже просто зсувається вниз, завдяки чому користувач самостійно і буквально «на льоту» зможе щось підключити. У Pi-Top немає гвинтів, замість них використовуються магніти, які виявляться дуже до речі, якщо власник вирішить застосувати на практиці«набір винахідника», який йде в комплекті , що складається з додаткової плати світлодіодів, мікрофону і датчиків руху.

Такий ноутбук стане в нагоді для початківця програміста або дитини. Набір винахідника дозволяє навчатись за допомогою програми Pi-Top Coder, що включає в себе три режими. Працює Pi-Top на власній ОС Pi-TopOS Polaris, в якій встановлені Google Chromium, LibraOffice і Minecraft Pi Edition.

За своєю потужністю він навряд чи зможе змагатись з ноутбуками під Windows, зате його легко можна підлаштувати під себе, оснастити додатковими модулями, в тому числі і зовнішніми, розширивши таким чином його функціональність і продовжити навчання. Ціна за базову модель Pi-Top становить 285 доларів, топова ж конфігурація обійдеться трохи дорожче, 320 американських доларів.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: